Aktuálně, Olympiády a soutěže

2. místo a postup do Grandfinále PIŠQWOREK

28 Lis , 2022   Gallery

Krajský turnaj základních škol soutěže PIŠQWORKY se konal ve středu 23. 11. 2022 na Střední průmyslové škole polytechnické – Centru odborné přípravy Zlín.

Velkého úspěchu dosáhl náš tým RÁDOBY PROFÍCI složený z terciánů. Alex Christian Faivre, Jan Bobčík a Alois Mikeš v těžké konkurenci 16 týmů Zlínského kraje vybojovali 2. místo a tím si zajistili postup do Grandfinále, které se bude konat 8. 12. 2022 na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.

V oblastním turnaji si pod  označením 3 + 1 vybojoval 2. místo tým sekundánů ve složení Daniel Řešetka, Matouš Martiš a Julie Slámová. V krajském kole obsadil 11. místo.

Do soutěže se zapojili také primáni se svým týmem Veselá zvířátka a získali tak své první zkušenosti. V oblastním kole Marek Matyáš, Denisa Leticia Hrdá a Milan Papala obsadili 11. místo.

V oblastním kole soutěže PIŠQWORKY středních škol tým Pokoutníci z QA, ve složení Nelly Urbancová, Jiří Preč, Alžběta Mentzlová, Dominik Bednařík a Tereza Martišová, obsadil 4. místo.

Všem soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci školy a RÁDOBY PROFÍKŮM přejeme hodně štěstí na Grandfinále!!!

Mgr. Radka Kolouchová

https://gjakub.rajce.idnes.cz/PISKWORKY_2022_krajske_a_oblastni_kolo/

 

 

174